Babyroo Mei Tai Ergonomik Kanguru

271

Add to compare

Ürün Detayları

Babyroo Mei Tai Organik Ayarlanabilir Half Buckle Kanguru

Ergonomik ve Şık Tasarım

Ergonomik bir tasarıma sahip olmasından dolayı kişilere ve bebeklerine konforlu bir kullanım olanağı sağlamaktadır Babyroo Mei Tai aynı zamanda şık bir tasarımla üretilmiş olup ebeveynlerin günlük kıyafetlerine uyum sağlar. Böylece kişilerin şıklığı bozulmadan ve görüntü kirliliğine neden olmadan kullanılabilmesine imkân tanır.

Pamuklu Kumaş

%100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Böylece hem sizin hem de bebeğinizin cildine herhangi bir zarar vermez. Ayrıca sıcak havalarda terleme gibi etkilerin görülmesi durumunda hem sizin hem de bebeğinizin terini çekerek devamlı kuru kalmanızı mümkün kılar.

Ayarlanabilir Bacak Aralığı

17 ila 37 santimetre genişliğinde bacak aralığı ayarlaması yapılabilmesi mümkündür. Bu sayede bebeğinizin en rahat pozisyonda kalabilmesine olanak sağlanmaktadır.

Ayarlanabilir Boy

26 ila 41 santimetre aralığında boy ayarı yapılabilmektedir. Bu sayede kanguru bebeğinizin gelişim süreci boyunca ve gelişimin doğrultusunda ayarlama yapabilmeyi mümkün kılar.

Yüksek Taşıma Kapasitesi

20 kilogramlık ağırlığa kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Bu sayede bebeğinizin 20 kilograma ulaşana kadar kullanabilmenize olana sağlar. Bu özellik ebeveynlere yeni bir kanguru alma ihtiyacı olmadan uzun süreler boyunca kullanabilme imkân sağlamaktadır.

Bebeğinizin Sırtını Destekler

Kanguru bebeğinizin vücudunu tam olarak sarar ve sırtına destek sağlar. Bu sayede bebeğiniz konforlu bir şekilde taşınabilir ve ileride oluşabilecek omurga eğriliklerinin gözlenmesinin önüne geçilebilir.

Specification: Babyroo Mei Tai Ergonomik Kanguru

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

, ,

Kullanım Zamanı

,

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Eksta Özellikler

, , , ,

Renk Seçenekleri

, ,

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Babyroo Mei Tai Ergonomik Kanguru
Babyroo Mei Tai Ergonomik Kanguru

271

271

SKU: OK5410 Category: Tags: ,
0

271

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare