Bagi Dastana Ana Kucağı

1.729

Add to compare

Ürün Detayları

Bagi Dastana Otomatik Sallanan Ev Tipi Ana Kucağı

Pamuksu Dokunuş

Ana kucağının iç kısmı pamuktan yapılmış kumaş ile kaplanmıştır. Özel olarak tasarlanan bu pamuksu dokunuş sayesinde bebeklerin sırt kısmında konfor sağlanır. Onlar uyurken ve kesintisiz bir uykunun keyfine varırken sizin de içinizi huzur kaplar.

İsterseniz Yıkayın

Ana kucağının baş kısmında yastık yer alır. Yastığın yıkanabilirlik özelliği sayesinde dilediğiniz zaman çamaşır makinesine atarak derinlemesine hijyen sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra son derece rahat olan yastık ile güzel uykular onların olur.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Özel olarak tasarım ile üretilmiştir. Kullanışı son derece güvenlidir. Toplamda 3 tane pozisyon değişikliği yapabilirsiniz. Bir yandan sallanırken bir yandan da bebeğin kas ve iskelet sistemini korur.

Oyuncaklar Çok Eğlenceli

Bir yandan iş yaparken diğer yandan bebeğinizin eğlenmesini isteyenler için oyuncak barı bulunur. Bu sayede çocuklarınız oyun oynarken kendiliğinden uykuya dalabilir. Onların başında beklemenize gerek kalmadan siz de rutin hayatınıza devam edebilirsiniz.

Hemen Kullanın

Ürün pratikçe kurulur. Tek başınıza kolayca kurup kullanmaya başlayabilirsiniz. Bebeğinizin bu eşsiz deneyim ve keyfin tadını çıkartması için geç kalmayın. Kısa sürede kurup konfor sağlayabilirsiniz.

Taşınabilirlik

Ana kucağını kolayca istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Tutma kısmından tutarak seyahat ederken bebeğinizin güvenliğini sağlayın. Bununla birlikte arabada yolculuk yaparken de koltuğa koyarak yolculuğunuza bebeğiniz ile birlikte devam edebilirsiniz.

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Bagi	Dastana Ana Kucağı
Bagi Dastana Ana Kucağı

1.729

1.729

SKU: OK5162 Category: Tags: ,
0

1.729

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare