Bondigo BL7120 Ana Kucağı

599

Add to compare

Ürün Detayları

Bondigo BL7120 Elektrikli Ev Tipi Ana Kucağı Eğlenceli Dostlar

Farklı Çalışma Seçenekleri

Evinizde bebeklerinize salıncak keyfini yaşatmak istiyorsanız, oldukça kullanışlı ve pratik bir üründür. İki farklı türde bağlantı seçenekleri vardır. İsterseniz pil isterseniz de USB kablo bağlantısı ile çalışmaya başlar. Hafif bir yapısının olmasından dolayı da kolay bir şekilde katlanabilme özelliğine sahiptir.

Keyifli Vakitler

4 AA pil ile kolay bir şekilde çalışır. Hem oyun hem de uyku vakitlerinde bebeklerinizin güzel zamanlar geçirmesi için oldukça etkili bir üründür. Konforlu ve rahat malzemeler ile yapıldığı için bebeğinizin sağlıklı gelişmesine yardımcı olur.

Hız Belirleme Ayarı

3 ayrı türde sallama süresi vardır. Bu sürelerden istediğinizi seçerek bebeğinizin rahat ve konforlu bir şekilde sallanmasına destek olabilirsiniz.

Süreyi Siz Belirleyin

3 kademeli sallanma hız ayarı sayesinde sallanma modunda hızını ayarlayarak bebeklerinizin oyun veya uyku esnalarında eğlenceli vakitler geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Rahatlatan Hizmet

Huzur verici doğa sesler ve uyku moduna geçmek için dinlendirici sesler sayesinde bebeğinizin daha rahat bir zaman geçirmesine yardımcı olur. Bebeklerin sessiz bir şekilde uykuya geçmeleri için salıncağın sessiz mod seçeneği de mevcuttur.

İki ayrı türde ayarlanabilen sırt bölmesi vardır. Bu sayede bebeklerinizin kas ve kemik gelişimleri için oldukları etkili bir üründür. Dilediğiniz konforu bebeğinize sağlayarak onun rahat uyumasını ve oyun oynamasını sağlayabilirsiniz.

Specification: Bondigo BL7120 Ana Kucağı

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

Kullanım Zamanı

Kullanıcı Ağırlığı kg

Eksta Özellikler

, , , ,

Kullanılan Kemer Tipi

Çoklu Yatış Seçeneği

Yatış Pozisyonu Kademesi

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Bondigo BL7120 Ana Kucağı
Bondigo BL7120 Ana Kucağı

599

599

SKU: OK5333 Category: Tags: ,
0

599

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare