Britax Römer Dualfix Oto Koltuğu

4.959

Add to compare
Britax Römer Dualfix M I-Size Br Oto Koltuğu 0-18 kg Storm GreyHer Yolculuğu Kendiniz İçin Özel Bir Ana Dönüştürün!

DUALFIX i-SIZE çocuğunuz (doğumdan 4 yıla kadar (105 cm) için en esnek seçenektir. 360 derece dönebilen koltuk, ebeveynler ve çocuklar için en üst düzeyde rahatlık sunar ve öne ve arkaya dönük olarak kullanılabilir. Ayrıca, açık arabanın kapısına olan yan dönüş özelliği sayesinde kullanılması ve çocuğunuzun yerleştirilmesi çocuk oyuncağıdır. Her yolculukta rahatınız için tamamı şık ve modern bir tasarımı, çocuk araba güvenliği konusundaki uzmanlığımızla birleştirin.

4 Yıl, 200 Hafta, 1500 Gün, 1 Araba Koltuğu Sürekli Konfor

Çocuğunuzun hayatının ilk dört yılında, yaklaşık 52 cm büyür. Bu, dört yaşına geldiklerinde giysilerinin 8 beden daha da büyüyeceği anlamına geliyor. DUALFIX i-SIZE bu süre boyunca tek başına sürekli konfor sağlamaya yeterli olur. 12 yatış pozisyonu, öne ve arkaya yönelimli kullanabilme, ergonomik düz yatış pozisyonu… Bu özellikler, çocuğunuzun yaşamının ilk 1500 günü için en üst düzeyde rahatlık demektir.

Güven Verici Güvenlik, Her Gün!

Çocuğunuzun güvenliği bizim önceliğimizdir. Bu yüzden, güvenlik söz konusu olduğunda hiçbir şeyden ödün yoktur. Kendi iç güvenlik standartlarımız, mevcut ECE R129 (i-Size) standartlarından daha hassastır. DUALFIX i-SIZE, çok sayıda yenilikçi güvenlik özelliğine sahiptir: örneğin, koltuk içinde özel bir çelik eleman tarafından uygulanan SICT içindeki optimize edilmiş yan darbe koruması. Veya patentli Pivot Link ISOFIX sistemimiz. Bu, çocuğunuzun önden, yandan veya arkadan her kazada iyi korunmasını sağlar.

Kalite, Almanya’da Üretildi

Üretimin ve ürün geliştirmenin mümkün olduğu kadar yakınınızda olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle DUALFIX i-SIZE ürünümüz tamamen Almanya’da geliştirildi, tasarlandı ve üretildi. Ve sadece modern çarpışma testi tesisimizdeki sayısız testten sonra onaylandı. Müşterilerimiz için mümkün olan en iyi kaliteyi bu şekilde garanti edebiliyoruz. Bu sadece koltuk parçaları için değil, hepsi Avrupa’da üretilen kapaklar ve kumaşlar için de geçerlidir. Bütün bunlar sizin ve çocuklarınızın her zaman yolda güvende olmalarını sağlamak için.

 • Özellikle küçük bebekler için ek konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Darbe emici köpük pedleri ile birlikte verilen yenidoğan ek parçası, alanı azaltır ve bebeklerin rahat ve ergonomik bir pozisyonda yatmalarını sağlar.
 • 360 derece dönme özelliği, koltuğu yeniden takmadan arkadan öne, yana ve önden arkaya hareket ettirmeyi kolaylaştırır. Ayrıca koltuk, çocuğunuzun kolayca yerleştirilmesi ve kullanılması için arabanın açık kapısına çevrilebilir. Ardından koltuğu yerine oturuncaya ve gitmeye hazır oluncaya kadar istenen sürüş yönüne çevirin.
 • Geri tepme barı, sadece çarpma etkisinin önlenmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda 8 dereceye kadar da ayarlanabilir. Bu, geri tepme barının, araç koltuğunun arkasına kolayca ayarlamanıza izin verir ve çocuğunuza %10 ilave bacak alanı kazandırır.
 • İçerideki SICT, çocuğunuzu darbelerden uzak tutarken aynı zamanda darbe emer. Ve hiçbir şeyi ayarlamak zorunda değilsiniz. SICT ihtiyacınız olduğunda her zaman hazırdır.
 • Kaza halinde, patentli Pivot Link ISOFIX Sistemimiz, gücü önce aşağıya (1), araç koltuğuna, sonra da ileriye (2), daha hafif bir şekilde yönlendirir, sizin için baş ve boyun yaralanma riskini büyük ölçüde azaltır.
 • Arkaya bakan araba koltukları, önden çarpışmalarda en iyi korumayı sunar (yollarda en sık rastlanan kaza türü). Arkaya bakan bir koltuğa sahip araç önden bir çarpışma anında, çarpma kuvvetleri koltuğun arkasına yönlendirilirken, kalan enerji baş, boyun ve üst gövdeye eşit şekilde yayılır. Öne bakan bir koltukta, çarpma enerjisi koltuk yapısına ve emniyet sistemine farklı şekilde dağılır (potansiyel olarak çocuğun vücuduna daha fazla enerji etkisi sağlar). Çocukların mümkün olduğunca arkaya dönük seyahat etmelerini öneriyoruz.
 • Çocuğunuzu seyahat ederken rahat tutmak bir zorunluluktur. Bu yüzden bu koltuk, öne ve arkaya bakan, kolaylıkla ayarlayabileceğiniz, mutlu bir çocukla stressiz bir yolculuk sunan birden fazla yatma pozisyonu ile tasarlandı.
 • Yumuşak, dolgulu yan kanatları, çocuğa zarar gelme riskini azaltan, yan çarpmalardan gelen kuvveti emmeye yardımcı olan koruyucu bir koza gibi davranır. Çocuğunuzun kafasının hareketini kontrol etmek için özel olarak tasarlanan V şeklindeki kafalık, yandan çarpışma durumunda en iyi korumayı sağlayan mükemmel bir özellik sunuyor.
 • Ayrıca, koltuk başlığı ve emniyet kemeri, çocuğunuzun boyuna uyacak şekilde koltuğun ön tarafından kolayca ayarlanabilir. Yeni, yumuşak neopren göğüs pedleri, çocuğunuzun göğsüne rahatça oturur. Çarpışma durumunda çocuğunuzun hareketini azaltmaya yardımcı olur ve 5 noktalı emniyet kemerine daha fazla konfor katar.
 • Ayrıca, yıkama için kolayca çıkarılabilirler. Çocuğunuzu araba koltuğuna oturtmanın en güvenli yolunun 5 nokta emniyet kemeri olduğuna inanıyoruz. Çocuğunuzun koltuğunda güvenli ve sıkı durmasını sağlar. Bir çarpışma durumunda, emniyet kemeri çarpma kuvvetlerini iki omuz, iki kalça ve bacakların arasında olmak üzere toplam 5 noktaya dağıtır. Buda, çocuğunuzu her türlü darbeye karşı korumaya yardımcı olur.
 • Destek ayağı, araç koltuğu için araç tabanı üzerinden ekstra denge sağlar. Eğilme ve dönme hareketini en aza indirir ve çarpma durumunda çocuğunuza uygulanan ileri hareket kuvvetlerini azaltır ve korunmalarına yardımcı olur.
 • Güvenli bir kurulum için, destek ayağı aracınız için en iyi yüksekliğe uyacak şekilde ayarlanmalıdır. Okunması kolay gösterge, destek ayağının aracın zeminine ne zaman sıkıca oturduğunu gösterir. Aracınız dağınık olabilir, içecekler dökülebilir veya çocuklar hasta olabilir. Bu yüzden kolayca çıkarılabilen makinede yıkanabilir bir kumaş kılıf tasarladık, böylece hızlı bir şekilde temizleyip yolunuza devam edebilirsiniz.
 • Öne Yönelimli Kullanımı: 76-105 cm
 • Arkaya Yönelimli Kullanımı: 40-105 cm
 • Ölçüleri (Yükseklik x Genişlik x Derinlik): 48 x 44 x 74 cm
 • Ağırlığı: 15 kg

 

Siz ve çocuğunuz için uzun süreli konfor

 

Bir bebek taşıyıcısı, çocuğunuzun hayatının ilk ayları için hafif ve taşınabilir bir seçenek olsa da, büyüdükçe arabada kalan bir araba koltuğu kullanmayı tercih edebilirsiniz. İşte o zaman çocuğunuzu koltuğa kolayca yerleştirip kablo demetinden geçirmenizi sağlayan 360 derece dönüşü takdir edeceksiniz. 61 cm boyunda olan çocuklar için uygun olan DUALFIX M i-SIZE, arkaya ve öne bakacak şekilde 12 yatırma pozisyonu ve 4 yıla kadar maksimum konfor için ayarlanabilir bir geri tepme çubuğu sunar.

 

 

 

Güven verici güvenlik – her gün

 

Çocuğunuzun güvenliği bizim önceliğimizdir. Bu yüzden güvenlik söz konusu olduğunda taviz verilmez. İç standartlarımız, mevcut ECE R129 (i-Size) standardından daha zorludur. DUALFIX M i-SIZE çok sayıda yenilikçi güvenlik özelliğiyle donatılmıştır: örneğin koltuk içindeki özel bir çelik eleman tarafından uygulanan optimize edilmiş yan darbe koruması SICT. Ya da patentli Pivot Link ISOFIX Sistemimiz. Bu, çocuğunuzun önden, yandan veya arkadan her kazada iyi korunmasını sağlar. Bu güvenebileceğiniz bir şey.

 

 

Ödüllü

 

         

Specification: Britax Römer Dualfix Oto Koltuğu

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

,

Kullanım Zamanı

,

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Eksta Özellikler

,

Araç Bağlantısı

,

Kullanılan Kemer Tipi

Koltuk Pozisyonu

, ,

Çoklu Yatış Seçeneği

Baş Destekleme

Yan Darbe Koruması

Kemer Kılavuzları

Kemerde Yükseklik Ayarı

Ağırlık kg

Yükseklik cm

Genişlik cm

Derinlik cm

Renk Seçenekleri

, , , , , , , , ,

ADAC Puanı

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Britax Römer Dualfix Oto Koltuğu
Britax Römer Dualfix Oto Koltuğu

4.959

4.959

0

4.959

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
 • Bebek Arabası (0)
 • Oto Koltuğu (0)
 • Kanguru (0)
 • Beşik (0)
 • Portbebe (0)
 • Salıncak (0)
 • Sallanan Sandalye (0)
Compare