Britax Römer Kidfix III M Oto Koltuğu

2.799

Add to compare

Bilmeniz Gerekenler:

Britax Römer markalı oto koltukların, Türkiye’deki resmi yetkili iki distribütöründen biri ebebek mağazalarıdır .

Tüm Britax Römer markalı oto koltuklar Almanya üretimidir.

 • Olağanüstü konfor ve ergonomi için optimum iç boyutlar ve oturma alanı
 • Üstün yan darbe koruması; SICT ve derin, yumuşak dolgulu yan kanatlar
 • Son teknolojimiz SecureGuard ile karın kemeri ideal şekilde yerleşir.
 • Ürün Ağırlığı: 7.5 kg
 • Boyutlar (Y x G x D): 67 – 85 x 54 x 43 cm
 • Çocuğunuzun konforunu yepyeni bir boyuta taşırÇok sevilen ve başarılı KIDFIX ürün serimiz, şık ve rahat KIDFIX III M ile artık daha geniş. Yeni tasarımı ve uzunluğu arttırılan oturma yeri ile uzun yolculuklarda bile her boydan çocuğa daha fazla rahatlık sunar. Başarısı kanıtlanmış SICT ve SecureGuard güvenlik özelliklerimizi bir araya getirerek mükemmel bir koruma sağlayan ürün 3,5 ile 12 yaş arası çocuklar için hem güvenli hem de konforlu bir şekilde seyahat imkanı sağlar.

  İyi bir haberimiz var: KIDFIX III M, ADAC tarafından düzenlenen (ADAC Online 05/2019) testinde 1,7 puanla “İYİ” derece aldı.

  Herkes için konfor garantisiPiyasadaki en rahat yüksek sırtlı koltuk yükselticisi olmak üzere tasarlanan KIDFIX II M, mükemmel ergonomik tasarımıyla uzun yolculuklarda bile çocuğunuza daha fazla rahatlık sunar. Uzunluğu arttırılan oturma yeri ve yumuşak ön kısmı ile daha uzun boylu çocukların da bacaklarının daha rahat ve ergonomik bir konumda durmasını sağlar. Ayrıca tüm gelişimi boyunca çocuğunuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan V şeklindeki genişletilmiş koltuk sırtı, küçük yaşlarda çocuğu daha fazla sarıp sarmalarken büyüdükçe ona daha çok hareket alanı bırakır.

  Emniyeti elden bırakmayınÖdüllü KIDFIX ürün serimizden yola çıkarak tasarlanan KIDFIX III M olağanüstü güvenlik özellikleri sunar. Endüstride bir ilk olan SecureGuard tasarımımız karın emniyet kemerini çocuğunuzun leğen kemikleri üzerinde optimum bir konumda tutarken, SICT teknolojisi ise yan darbelere karşı üstün koruma sağlar. Bunlara büyük yan kanatların da eklenmesiyle çocuğunuz kusursuz bir şekilde korunur.

  Şık ve akıllı tasarımYeni modern tasarımı ve siyah kaplaması ile KIDFIX III M her arabada mükemmel gözükür. Dahası, şık kılıfı koltuğa canlı bir görünüm kazandırır ve kusursuz bir tamamlayıcı görevi görür. Tasarım, geliştirme ve üretim işlemleri tamamen Almanya’da yapılan KIDFIX III M çocuğunuzun hem şık hem de güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlar.

  Ergonomik açıdan optimize edilmiş oturma yeriDaha uzun boylu çocuklara da maksimum konfor sağlamak için oturma yeri benzer modellere kıyasla yaklaşık %20 daha uzundur. Koltuk, geliştirilmiş şekli ve ekstra yumuşak pedleri ile en uzun yolculuklarda bile rahat ve ergonomik bir oturma pozisyonu sağlar.

  Bu araç koltuğu, arabanızın 3 noktalı emniyet kemeri ve ISOFIX bağlantı noktaları birlikte kullanılarak takılmalıdır. Bu, çocuğunuzun oturmadığı zamanlarda bile araç koltuğu ile araba arasında güvenli ve sağlam bir bağlantı olmasını sağlar.

  Emniyet kemeri ile kullanımBu araç koltuğu, arabanın 3 noktalı emniyet kemeriyle kurulabilir. Eğer araç koltuğunu ISOFIX bağlantı noktası olmayan arabalarda da kullanacaksanız, bu seçenek size büyük kolaylık sağlar. Araç koltuğu üzerindeki emniyet kemeri kılavuzları, koltuğu doğru kurmanıza yardımcı olacaktır.

Specification: Britax Römer Kidfix III M Oto Koltuğu

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

,

Kullanım Zamanı

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Çıkartılabilir Kılıf

Eksta Özellikler

Araç Bağlantısı

Kullanılan Kemer Tipi

Koltuk Pozisyonu

Baş Destekleme

Yan Darbe Koruması

Kemer Kılavuzları

Ağırlık kg

Yükseklik cm

Genişlik cm

Derinlik cm

Renk Seçenekleri

, , , , ,

Ekstra Güvenlik Özellikleri

ADAC Puanı

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Britax Römer Kidfix III M Oto Koltuğu
Britax Römer Kidfix III M Oto Koltuğu

2.799

2.799

0

2.799

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
 • Bebek Arabası (0)
 • Oto Koltuğu (0)
 • Kanguru (0)
 • Beşik (0)
 • Portbebe (0)
 • Salıncak (0)
 • Sallanan Sandalye (0)
Compare