Chicco Myamaki Kanguru

360

Add to compare

Ürün Detayları

Chicco Myamaki Kanguru Denim Beige

İdeal Ağırlık Dengesi

Ürünün konforlu tasarımı sayesinde ağırlık dengesi de kaliteli ve ideal bir şekilde kurulmuştur. Özel tasarım olan bel kemerine ve destekli omuz kayışlarına sahip olan ürün ağırlık dengesini maksimum konfor sağlanması adına en etkili şekilde kurmaktadır. Böylece ebeveynlerin daha az yorulmasını da sağlar.

Bel Destek Pedi

Chicco kanguru bebeğinize destek sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünün üretiminde kullanılan teknolojiler sayesinde hem kaliteli bir destek sağlanır hem de güvenli bir konfor ile bebeğinizin ve sizin rahatınız korunur. Bu teknolojilerden birisi de ayarlanabilir bel destek pedidir.

Güvenli ve Konforlu

Ürünün tasarımı ve üretimindeki kaliteli materyaller sayesinde yürüyüşleriniz hem bebeğiniz hem de sizin için konforlu ve güvenli bir şekilde sürdürülür.

Sırt Pozisyonuna Destek

Ürünün denge üzerine kurulu tasarımı bebeğinizin sırtı için doğru bir pozisyon yaratır. Ürünün ön tarafındaki özel eğim kısmı ile birlikte söz konusu olan doğal C pozisyonu korunur. Bu sayede ürün büyüme çağında olan bebeğinizin vücuduna uyumlu bir biçim kazanır.

Kalça Gelişimi İçin İdeal

Oturma kısmında sağlanan genişlik, diz yüksekliğine tanınan imkân ve bacak açıklığı kısmı sayesinde bebeğinizin kalça gelişimi en ideal şekilde desteklenir.

M Pozisyonu Oluşturmak

M pozisyonunun oluşmasına tanınan imkân kalça gelişimi için önem arz etmektedir. Bebeğinizin kalça gelişimi için ideal pozisyon olan M pozisyonu ürünün özel tasarımı sayesinde mümkün kılınır.

Specification: Chicco Myamaki Kanguru

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

Kullanım Zamanı

,

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Eksta Özellikler

, , ,

Renk Seçenekleri

, , ,

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Chicco Myamaki Kanguru
Chicco Myamaki Kanguru

360

360

SKU: OK5351 Category: Tags: ,
0

360

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare