Ergobaby 360 Kanguru

2.299

Add to compare

Ürün Detayları

Ergo Baby Omni 360 Bebek Kanguru

Ergonomik Tasarım

Ergo Baby Omni 360 ergonomik tasarım şekliyle hem bebeğiniz hem sizin için ideal bir seçimdir. Ağırlığı dağıtan ve doğal pozisyonları destekleyen bir tasarımı vardır. Taşıma sırasında yoğun köpük dolgulu omuz askıları ve bel kemeri kolaylık sağlar.

Bebek Sağlına Uygun

Bebeğin dizler yere paralel ve bacaklar açık olacak doğal oturma pozisyonuna uygun taşıma imkanı sunar. Bunun yanında entegre UPF 50 + korumalı başlık, sırt ve bel dolguları bebeği destekleyerek sağlının olumsuz etkilenmesini önler.

Taşıma Pozisyonları

Bebeği dört ayrı taşıma pozisyonundan birinde gezdirebilirsiniz. Ön tarafa dışa dönük, ön taraf içe dönük, sırtta ve yan tarafta kalçanın üzerinde olmak üzere pozisyon değişiklikler yapabilirsiniz. Her biri bebeği rahatsız etmeyen pratik taşıma yöntemleridir.

Fermuarlı Cep

Kangurunun fermuarlı cep bölmesini taşıyan kişi için kullanışlıdır. Acil ihtiyaçlarınızı bu bölmeye koyarak gerekli olduğunda hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca %100 koton, pamuk olan kanguru dokusunu çamaşır makinesinde yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Uzun Kullanım Ömrü

Ürünü bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabilirsiniz. Kanguru yenidoğan bebeklerden yürüme çağına yaklaşan çocuklara kadar uzun bir kullanım süresine sahiptir. 1 haftalık yenidoğandan 48 aylık olduğu süreç arasındaki kullanımında farklı taşıma pozisyonlarında rahatlık sunar.

Keyifli Anlar Sunar

Bu kangurunun tasarımıyla bebeğinizle yapacağınız her yürüyüş ya da seyahat artık daha keyiflidir. Bebeğinizle yüzyüze sorunsuz şekilde gezebilirsiniz. Ayrı bir ek gerektirmeden gezintilerinizi daha konforlu hale getirir.

Specification: Ergobaby 360 Kanguru

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

Kullanım Zamanı

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Eksta Özellikler

, , , ,

Renk Seçenekleri

, , ,

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

2.299

2.299

SKU: OK5104 Category: Tags: ,
0

2.299

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare