Huggy Ride Plus 9-36 Kg Oto Koltuğu

399

Add to compare

Ürün Detayları

Huggy Ride Plus 9-36 KG Oto Koltuğu

Birden Fazla Kullanım Alanı Seçeneği

9-36 Kg aralığında kullanımı ile geniş kullanım aralığı sunan Huggy Ride Oto Koltuğu bebeğinizin her yaşında güvenle yanında olacaktır. Ab Güvenlik Normlarına uygun ve kurşun içermeyen 1. Sınıf plastikten üretilmiştir.

Güvenli Sabelt Kemer Sistemi

Side İmpact Protection Teknolojisi ile çocuğunuzu yandan gelecek darbelerden korur ve baş dayanağı sayesinde extra konfor ve destek sağlar. Sabelt Kemer Sistemi; uzunluk ve yükseklik ayarına sahip 5 nokta yüksek kaliteli birinci sınıf bir emniyet kemeridir. Baş koruma kısmı 4 kademeden oluşan yükseklik ayarı ile bebeğinizin boyuna göre ayarlanabilir.

Yumuşak Ekstra Pedler

Bebeğinizin yapısına uygun ergonomik dizayn edilmiştir. Emniyet kemerinde bulunan omuz pedleri, bebeğinizin konforunu arttıracaktır. Oturma yerinde bulunan extra, yumuşak dolgulu pedler sayesinde yumuşacık oturma alanı extra konforlu çıkarılabilir ped ile bebeğiniz daha rahat nefes alabilen terletmeyen hava geçirgenliği yüksek özel havalandırma ve nem yönü sunan kumaş teknolojisi oto koltuğunun alt kısmı çıkartılarak yükselticiye dönüştürülebilir ve bu sayede çocuğunuza ileri yaşlarda da kullanım imkanı sunar.

Sıp Teknolojisi İle Ekstra Güvenlik

Oto koltuğunuzu Grup 1 (9-18) olarak kullanıma başlayabilirsiniz.İlerleyen zamanlarda kemer ve ped kısmını çıkartarak koltuğunuzu Grup 2-3’A (36 Kg) kadar kullanabilirsiniz. Uca International Protection Corparation -Avrupa Güvenlik Standartı Ece R044’te lelirlenen Temel Güvenlik Koşulları ile uyumlu olduğunun göstergesidir.

 

Uluslararası Güvenlik Onay Belgesi

Turuncu Etiket aynı zamanda oto güvenlik koltuğunun yeni İ-Size Güvenlik Standartı’yla da uyumlu olduğunun göstergesi ve daha iyi bir güvenlik performansının garantisidir. Kanserojen kumaş ve plastik içermez Iso 9001: 2008 Uygun Üretim Ts En 1888.2007 Sertifikasına Sahiptir. Gerçek ECE R044 belgelidir.

Specification: Huggy Ride Plus 9-36 Kg Oto Koltuğu

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

, ,

Kullanım Zamanı

, ,

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Çıkartılabilir Kılıf

Eksta Özellikler

, , ,

Araç Bağlantısı

Kullanılan Kemer Tipi

Koltuk Pozisyonu

Baş Destekleme

Yan Darbe Koruması

Kemerde Yükseklik Ayarı

Güvenlik Standardı

, ,

Renk Seçenekleri

, , , ,

Ekstra Güvenlik Özellikleri

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Huggy Ride Plus 9-36 Kg Oto Koltuğu
Huggy Ride Plus 9-36 Kg Oto Koltuğu

399

399

SKU: OK5311 Category: Tags: ,
0

399

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare