Lionelo Bastiaan RWF 0-36 kg Oto Koltuğu

3.105

Add to compare

Lionelo Bastiaan RWF 0-36 kg 360° Dönebilen Isofixli Oto Koltuğu Carbon

 

Lionelo Bastiaan RWF araba koltuğu

Lionelo Bastiaan RWF araba koltuğu, konfor ve en yüksek kalitede koruma sağlar. Hem en küçük çocukların hem de büyüklerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Koltuk , kılavuzlardan ayrılmak zorunda kalmadan 360 ° döndürülebilir , böylece birkaç günlük bebeğin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Özellikle en genç olanlar için, gerekli konfor ve güvenliği sağlamak için ek bir redüksiyon eki ile donattık.

lionelo bastiaan rwf döner araba koltuğu

18 kg’a kadar geri hareket!

Diğer koltukların çoğunun aksine, Bastiaan RWF, uzmanlar tarafından önerildiği gibi , arkaya dönük çocukların 18 kg ağırlığa kadar taşınmasına izin veriyor Koltuğun 5 kademeli kafalık ayarı vardır , bu nedenle çocukla birlikte büyüyecek ve yıllarca tek seferlik bir satın alma haline gelecektir. Bastiaan RWF ayrıca bebeğin boynuna ve başına özellikle vurgu yaparak yan darbeler sırasında ek bir bariyer olan çift ​​taraflı SideProtect sistemi ile donatılmıştır .

lionelo bastiaan rwf döner araba koltuğu

Yolda güvenlik

Yolda güvenlik her şeyden önce gelir. Lionelo Bastiaan RWF koltuğu tasarlarken, ek güvenlik ve küçük yolcuların rahatlığına odaklandık. Dayanıklı 5 noktalı kemerler , ek yastıklar sayesinde çocuğu cildini ovalamadan koltukta tutar. Kaymaz kaplama teknolojisi, kayışların her zaman doğru konumda olmasını sağlayacaktır.

lionelo bastiaan rwf döner araba koltuğu

ISOFIX sistemi ve Top Tether kayışı

Koltuğun montajı son derece hızlı ve basittir ve ayrıca inanılmaz derecede dayanıklıdır. ISOFIX sistemi, ani frenleme veya çarpışma durumunda çocuğa etki eden kuvvetleri azaltmaktan sorumludur. Çocuğun güvenliğini artırmak için, önden çarpışma durumunda çocuğun başının öne doğru eğilmesini azaltan ek bir Üst Kayış kemeri yerleştirdik.

lionelo bastiaan rwf döner araba koltuğu

Bir krala layık rahat bir koltuk!

Güvenlik en önemli şey olsa da, yolculuk sırasında çocuğun konforunu da önemsedik. Koltuklu sette , güneşli günlerde etkili bir örtü olan bir gölgelik alacaksınız . Ancak bazen yolculuk sıkıcıdır. Bastiaan RWF koltuğu 4 seviyeye kadar eğime sahiptir , bu nedenle yatma pozisyonunda kestirmek sorun olmaz.

lionelo bastiaan rwf döner araba koltuğu

Uzun bir yolculuk için rahat bir koltuk

Rahat parça, koltuğun daha küçük çocuklara daha iyi uyum sağlamasını sağlar. İndirgeme yastığı benzer şekilde çalışır ve bebeği de korur. Bel desteği omurgayı korur ve küçük kopçayı doğru pozisyonda tutar. Döşeme yumuşak ve hoş bir dokunuşa sahiptir ve temizlemesi kolaydır – sadece gevşetin ve çamaşır makinesinde yıkayın.

Rengin gücü

Ayrıca koltuğun görsel tarafıyla da ilgilentik, böylece konfor ve güvenlik, en sevdiğiniz rengin neden olduğu bir gülümsemeyle birlikte ilerliyor. Siyah ve gri, her şeye uygun renklerdir. Arabanızın içini nötr bir şekilde tamamlayacaklar. Bu renkte bir araba koltuğu seçerek sadece çocuğunuzun güvenliğine değil, aynı zamanda şıklığa da odaklanıyorsunuz.

lionelo bastiaan rwf döner araba koltuğu

Kanıtlanmış kalite

Koltuk çok aşamalı bir doğrulamaya tabi tutuldu – hem bir dizi dahili kontrolü hem de bağımsız bir sertifika laboratuvarı olan TUV’de testlerden geçti. Avrupa güvenlik standardı ECE R44 / 04 ile tam uyum.

Basitaan RWF araba koltuğu tüm güvenlik testlerinden geçmiştir. Bağımsız saygın laboratuvarlar Tass International tarafından test edilmiştir . Çarpışma testleri , ISOFIX + Top Tether sistemi veya araba emniyet kemerleri kullanılarak öne ve arkaya bakan kurulumu içerir.

Ağırlık aralığı  0-36 kg

Montaj yöntemi  Isofix + kemer üstü

Montaj yönü Öne ve arkaya dönük

Sırt ayarı Evet, 4 seviye

Kafalık ayarı Evet, 5 seviye

Çerçeve malzemesi EPS ile güçlendirilmiş polipropilen (PP)

Döşeme – kumaş % 100 Polister

Testler TASS

Sertifikalar TUV

Koltuk ağırlığı 8,85 kg

Koltuk boyutları 43 x 52 x 58 – 79 cm

Fonksiyonlar Döndürme , Eğim ayarı, Kafalık ayarı

Specification: Lionelo Bastiaan RWF 0-36 kg Oto Koltuğu

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

, , ,

Kullanım Zamanı

, ,

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Çıkartılabilir Kılıf

Eksta Özellikler

, , ,

Araç Bağlantısı

,

Kullanılan Kemer Tipi

Koltuk Pozisyonu

,

Çoklu Yatış Seçeneği

Yatış Pozisyonu Kademesi

Baş Destekleme

Baş Destek Pozisyonu Kademesi

Yan Darbe Koruması

Kemerde Yükseklik Ayarı

Ağırlık kg

Yükseklik cm

Genişlik cm

Derinlik cm

Renk Seçenekleri

, ,

Ekstra Güvenlik Özellikleri

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Lionelo Bastiaan RWF 0-36 kg Oto Koltuğu
Lionelo Bastiaan RWF 0-36 kg Oto Koltuğu

3.105

3.105

SKU: OK5058 Category: Tags: ,
0

3.105

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare