Lionelo Levi One 9-36 kg Oto Koltuğu

1.214

Add to compare

Lionelo Levi One 9-36 kg Oto Koltuğu Sporty Black

 

Lionelo Levi One araba koltuğu

Sürüş sırasında çocuğunuzu korumak bir önceliktir. Çocukların güvenliği ve konforu için, hem küçük hem de büyük çocuklara hizmet edecek çok işlevli bir Lionelo Levi One araba koltuğu oluşturuldu . Çarpışma testlerinin pozitif sonuçları , bir ayarlamaların geniş , beş noktalı emniyet kemerleri, güçlendirilmiş yan koruma, ek kafa koruma – bunlar en genç korumak için en önemli parametrelerdir.

lionelo levi one sportif siyah 9-36kg araba koltuğu

Güvenlik önemli olduğunda

Lionelo Levi One, küçük gezginin sağlam ve güvenli bir şekilde tutulmasını sağlayan 5 noktalı kayışlarla donatılmıştır . Koltuk başlığı, çocuğun kafasını daha fazla korumak için güçlendirilmiştir . Koltuk çok aşamalı bir doğrulamaya tabi tutuldu. Bağımsız bir sertifikasyon laboratuvarı olan SNCH’de hem bir dizi iç kontrolü hem de testleri başarıyla geçmiştir. Avrupa güvenlik standardı ECE R44 / 04 ile tamamen uyumludur . Araba koltuğu bağımsız saygın laboratuvar Tass International tarafından test edilmiştir . Çarpışma testleri, ISOFIX + Top Tether sistemi veya araba emniyet kemerleri kullanılarak kurulumla birlikte öne bakan kurulumu içerir.

Kolay ve dayanıklı montaj

Koltuk, ani frenleme veya çarpışma durumunda çocuğu etkileyen kuvvetleri azaltmak ve kafa eğimini azaltmaktan sorumlu olan ISOFIX sistemi ve Top Tether kemer kullanılarak takılabilir . Bir trafik kazası durumunda, yanlardaki ve koltuk başlığındaki özel takviyeler çarpma kuvvetini emecek ve koltuk başlığında ilave bir yastık çocuğun kafasını koruyacaktır. Üretici ayrıca emniyet kemerleri ve açıkça işaretlenmiş kılavuzlarla standart bağlantıya izin verir. Her iki yol da kolay ve dayanıklıdır.

lionelo levi one sportif siyah 9-36kg araba koltuğu

Ön planda kolaylık

Dikkate değer olan, koltuğun 6 kademeli ayarlanabilir baş dayanağı ve 12 yaşına kadar ekipmanı kullanmanıza izin veren modüler yapısıdır . Derin bir koltuk, bel desteği, kolçaklar ve konturlu sırtlık ve bir redüksiyon eki, konfor seviyesini artırır ve koltuk ayarlarını küçük bir yolcunun mevcut ihtiyaçlarına göre ayarlamanıza olanak tanır. Levi One’da 1. ağırlık grubundan (9-18 kg) küçük çocuklar ve 2. gruptan (15-25 kg) ve 3. ağırlık grubundan (22-36 kg) biraz daha büyük çocuklar seyahat edebilir. Levi, standın üzerinde arkalıklı veya arkalıksız sürüş seçeneği sunar.

lionelo levi one sportif siyah 9-36kg araba koltuğu

Sportif tasarım

Lionelo Levi One ile kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak doğru araba koltuğu rengini seçmek son derece basittir. Sporty Black modeli, geniş renk yelpazesinden sadece zarafetiyle değil, her şeyden önce tarzıyla öne çıkıyor. Narin kırmızı şeritler, koltuğa herhangi bir arabanın iç kısmına sığması sayesinde sportif bir karakter kazandırır. Döşemenin kendisi yumuşaktır ve leke tutmaz . Nemli bir bezle silebilir veya 30 ° ‘de çıkarıp yıkayabilirsiniz .

 

Ağırlık aralığı  9-36 kg

Montaj yöntemi  Araba kemeri

Montaj yönü Öne dönük

Kafalık ayarı Evet, 6 seviye

Çerçeve malzemesi % 100 HDPE (polietilen)

Döşeme – kumaş % 100 Polyester

Standartlar ECE R44 / 04

Sertifikalar SNCH

Testler TASS

Koltuk ağırlığı 6 kg

Koltuk boyutları 47 x 48 x 68 – 76 cm

Fonksiyonlar Kafalık ayarı

Specification: Lionelo Levi One 9-36 kg Oto Koltuğu

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

, ,

Kullanım Zamanı

,

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Çıkartılabilir Kılıf

Eksta Özellikler

, , , ,

Araç Bağlantısı

Kullanılan Kemer Tipi

Koltuk Pozisyonu

Baş Destekleme

Baş Destek Pozisyonu Kademesi

Yan Darbe Koruması

Kemer Kılavuzları

Güvenlik Standardı

Ağırlık kg

Yükseklik cm

Genişlik cm

Derinlik cm

Renk Seçenekleri

, , ,

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Lionelo Levi One 9-36 kg Oto Koltuğu
Lionelo Levi One 9-36 kg Oto Koltuğu

1.214

1.214

SKU: OK5218 Category: Tags: ,
0

1.214

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare