Maxi-Cosi Priori XP Oto Koltuğu

999

Add to compare

Ürün Detayları

Maxi-Cosi Priori XP 9-18 KG Oto Koltuğu

Güvenli Yolculuk Sağlar

Çocuğunuzun araç içinde güvenli bir şekilde yolculuk yapabilmesi için tasarlanmış olan bu ürün, yolculuk şartları ne olursa olsun her zaman üstün bir güvenlik ve koruma sunmaktadır. Güvenlikli yapısının yanında çocuğunuzun vücuduna rahatsızlık vermeyecek ekstra konfora sahip olan ürün böylece kusursuz bir alan yaratır.

Daha Fazla Güvenlik

Çocukların vücutları hassas yapıda oldukları için olası darbe ya da sarsıntılarda hiçbir risk oluşmaması için güçlendirilmiş kenar, baş desteklerine sahiptir. Böylece herhangi bir sarsıntı ya da şok durumunda darbe koruma sistemi devreye girerek tek bir nokta üzerine basınç uygulanmasının önüne geçer.

3 Nokta Emniyet Sistemi

3 nokta emniyet sistemi çocuğunuzun güvenliğinizi tam merkezi olarak sağlar. Böylece koltuğunda aracın hareketlerinden etkilenmeden sabit bir şekilde durabildiği gibi kendisinin de istem dışı koltuğundan çıkabilmesinin önüne geçilir.

Ayarlanabilir Oturma Pozisyonu

Ayarlanabilir oturma pozisyonu sayesinde çocuğunuzun boyuna göre en iyi görüş açısını elde edebilirsiniz. Böylece pencereden dışarıyı izlemeye olanak tanınırken bir taraftan da kendi yaşına uygun olan pozisyonu kolayca bulabilirsiniz.

Kolay Montaj

Çok kolay şekilde her türlü otomobile monte edilmesi için geliştirilmiştir. Montaj sonrasında asla yerinden hareket etmez ve kullanıma çok kısa süreler içerisinde hazır hale gelir.

Kirlenmelere Karşı Korunaklı

Yıkanabilir kumaş özelliği sayesinde çocuğunuzun kullanımına bağlı olarak koltuğu kirlendiğinde, hemen temizleyebilirsiniz. Kirlenmelere ve yanmaya karşı dayanıklı olan kumaş, bu sayede çocuğunuzun güvenliğine ekstra güvenlik ve hijyen katar.

Specification: Maxi-Cosi Priori XP Oto Koltuğu

Marka

Kullanıcı Grubu

Çıkartılabilir Kılıf
Araç Bağlantısı
Koltuk Pozisyonu
Yan Darbe Koruması
Kemer Kılavuzları
Güvenlik Standardı
Renk Seçenekleri

, ,

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Maxi-Cosi Priori XP Oto Koltuğu
Maxi-Cosi Priori XP Oto Koltuğu

999

999

SKU: OK5178 Category: Tags: ,
0

999

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare