Peg Perego Viaggio 1-2-3 Via Oto Koltuğu

3.299

Add to compare
Peg Perego Viaggio 1-2-3 Via 9-36 kg Oto Koltuğu MonzaÇocuğunuz büyürken onun büyümesine uygun şekilde ayarlanan yapısı, Hem Isofix hem de Top Tether bağlantı sistemi ile birçok koltuktan çok daha uzun süre  (9-36 kg) aralığında  yaklaşık 1 yaşından 12 yaşına kadar güvenle kullanılabilir.

 

  • Peg-Perego Kalitesi ile Italya’da Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  • Hem Isofix, Hem De Top Tether bağlantı sistemi le otomobile kolay ve güvenli şekilde bağlanır.
  • ASIP sistemi sayesinde gelecek darbelere karşı ekstra koruma sağlar.
  • Çift Kat güvenliğinin yanında çocuğunuza konforlu bir yolculuk sunar.
  • Daha küçük yaşlarda kullanım için ilave anatomik yastık
  • Kılıfı çıkarılabilir ve 30 derecede yıkanabilir.
  • 4  farklı renk seçeneği.
  • 4D TOTAL ADJUST sistem sayesinde

1. Baş desteği  sırt desteğine bağlantılı olarak 6 farklı yükseklikte ayarlanabilir.

2. Baş desteği ve Sırt desteği 5  farklı pozisyona ayarlanabilir.

3. Yan Koruma Destekleri açılarak ayarlanabilir.

4. Anatomik oturma ünitesi tek elle 5 farklı pozisyona ayarlanabilir.

 

 

 

Bebekli ailelerin, araçlarıyla güvenli seyahatlerinin en önemli ürünü bebek oto koltuğudur. Araç içerisindeki yetişkinler kendi can güvenliğini emniyet kemeri ile sağlarken, standart araçların emniyet kemerleri bebekleri korumak için uygun ve yeterli değildir. Aksine, küçük yaştaki çocuklarınızda emniyet kemeri kullanımı kaza veya sarsıntı anında bebeklere zarar verebilir. Bebek araç gereçlerinde dünyaca ünlü İtalyan markalarından biri olan Peg Perego imzalı oto koltuğu, araç içerisindeki bebeklerinizin ve çocuklarınızın güvenliğini sağlar.

Türkiye’de yürürlükte olan Karayolları Trafik Kanunu’na göre, çocuk olan araçlarda oto koltuğu bulundurulması zorunludur. Özellikle 150 cm’e kadar ve 36 kilogramın altındaki çocukların olduğu araçlarda bebek koltuğu kullanılmaması ve çocukların ön koltukta oturması gibi durumların cezaları vardır. Bu cezaların da ötesinde, bebek koltukları sayesinde araç içerisinde meydana gelebilecek çeşitli olumsuluklarda çocuklarınızın zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz.

Avrupa Birliği Standartlarında Güvenlik ve Kolay Montaj

İtalyan kalitesi ile Avrupa Birliği ve dünya standartlarında üretilen Peg Perego oto koltuğu, çarpışma testlerinden başarıyla geçmiş bir üründür. Güvenlik unsurunun yanı sıra bebeğinizin konforunu da ön planda tutan Peg Perego oto koltuğu, sahip olduğu üstün özellikleriyle pratik kullanım sağlar. 9 kilogramdan 36 kilograma kadar çocuklarınızın kullanımı için uygundur.

Uzun ömürlü kullanım sağlayan Peg Perego oto koltuğu, büyüyen çocuklarınıza göre ayarlanabilir fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeker. Ürünü aracınıza isofix bağlantısıyla, isofix özelliği bulunmayan araçlara ise Top Tether sistemi ile monte edebilirsiniz.

Çocuklarınız İçin Konforlu ve Güvenli Seyahat 

Çocuklarınıza konforlu seyahat imkanı sunan Peg Prego oto koltuğu, çift katlı ped desteğine sahiptir. Küçük yaştaki çocuklarınızın konforunu sağlayan koltukta anatomik yastık bulunur. Bebekleriniz ve çocuklarınızın huzurla seyahat edebilmeleri için sırt desteğini 5 farklı pozisyona göre ayarlayabilirsiniz. Kolduğun baş ve bel bölgesindeki yan destekler sarsıntı ya da kaza anında ekstra destek ve koruma sağlar. Yan destek ünitesi çocuğunuzun beline ve omuzlarına uygun olarak genişletilebilir özelliktedir.

Fonksiyonel Emniyet Kemeri Ya da Aracınızın Emniyet Kemeri İle Kullanım

PegPerego oto koltuğunda yer alan emniyet kemeri 5 nokta özelliğine sahiptir. Omuzlardan, belden ve bacak arasından saran kemer sistemi ile çocuklarınızı oto koltuğuna güvenli bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Omuz askısı şeklindeki emniyet kemerinde yumuşak dokulu pedler, çocuklarınızın omzunda oluşan baskıyı azaltır ve tahrişe engel olur. Emniyet kemerinin tokası kolay takılabilir ve sökülebilir özelliktedir. İlerleyen yaşlardaki çocuklarınızın kullanımı için oto koltuğunun emniyet kemerleri kolayca sökülerek devre dışı bırakılabilir. Sökülen emniyet kemerinin gizlenmesi için oturma ünitesindeki minderin altında özel bir bölme de yer alır. Koltuğun emniyet kemerini devre dışı bıraktığınızda aracınızın arka koltuğundaki kemerler kullanılmalıdır. Peg Perego oto koltuğunun fonksiyonel tasarımı aracınızın emniyet kemeriyle kullanımı için uygundur.

Peg Perego Oto Koltuğu Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

 • Peg-Perego oto koltuğu, tercihinize göre farklı tasarımlarda kırmızı, sarı, lacivert ve bej olmak üzere 4 farklı renk alternatifine sahiptir.
 • 11,8 kilogram ağırlığındaki Peg Prego oto koltuğu minimum 44 cm, maksimum 50 cm yüksekliğindedir. Genişliği ise kullanım pozisyonuna göre 59,5 cm’den 85 cm’e kadar farklılık gösterebilir.
 • Peg Perego oto koltuğunu boyu uzayan çocuklarınız için kolayca yükselterek konforlu kullanıma devam edebilirsiniz.
 • Uluslararası standartlara ve kalite belgelerine sahip olan ASIP sistemi ile bebeklerinizi ve çocuklarınızı güvenle araçlarınızda taşıyabilirsiniz.
 • Peg Prego oto koltuğunun, kaliteli kumaştan üretilen kılıfları kolaylıkla sökülebilir özelliktedir.
 • Koltuklarınız kirlendiğinde çamaşır makinesinde veya elde yıkamaya uygundur. 30 derece ısıdaki suyla yıkamanız ve ağır kimyasallar içeren deterjanlar kullanmamamız önerilir.

Specification: Peg Perego Viaggio 1-2-3 Via Oto Koltuğu

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

, ,

Kullanım Zamanı

,

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Çıkartılabilir Kılıf

Eksta Özellikler

, , ,

Araç Bağlantısı

,

Kullanılan Kemer Tipi

Koltuk Pozisyonu

Çoklu Yatış Seçeneği

Yatış Pozisyonu Kademesi

Baş Destekleme

Baş Destek Pozisyonu Kademesi

Yan Darbe Koruması

Kemer Kılavuzları

Kemerde Yükseklik Ayarı

Güvenlik Standardı

Ağırlık kg

Yükseklik cm

Genişlik cm

Derinlik cm

Renk Seçenekleri

, , ,

Ekstra Güvenlik Özellikleri

,

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Peg Perego Viaggio 1-2-3 Via Oto Koltuğu
Peg Perego Viaggio 1-2-3 Via Oto Koltuğu

3.299

3.299

SKU: OK5017 Category: Tags: ,
0

3.299

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
 • Bebek Arabası (0)
 • Oto Koltuğu (0)
 • Kanguru (0)
 • Beşik (0)
 • Portbebe (0)
 • Salıncak (0)
 • Sallanan Sandalye (0)
Compare