Prego 4016 Elite Ana Kucağı Ana Kucağı

314

Add to compare

Ürün Detayları

Prego Elite 4016 Ev Tipi Ana Kucağı

Ağırlık Kapasitesi

Ana kucağının 15 kilogram ağırlığında taşıma kapasitesi bulunur. Bebeğiniz 15 kilogramı aşınca ana kucağını kullanmayı bırakmanız gerekir. Rahat oluşu, yumuşak dokusu ve eşsiz tasarımı Prego’yu bir adım daha öne çıkarır.

Her Yerde Kullanılabilir

Ev tipi ana kucağını her yerde kolaylıkla kullanmak mümkündür. Evinizin her odasında veya misafirliğe gittiğiniz yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 17x 49.5 x75 cm ebatlara sahiptir.

Hafif Dizaynı

Tek başınıza evin her yerine kolayca götürebilirsiniz. 3 kilogram ağırlığındaki ana kucağını kolayca taşımak mümkündür. Hafif olduğu için yardım almadan taşıyabilirsiniz. Ana kucağı son derece konforludur. Kılıfları ve iç malzemesi yumuşaktır.

Güvenlik Seçenekleri

Emniyet kilidi mevcuttur. Bebeğiniz ana kucağının üzerinde otururken hiçbir şekilde zarar görmez, düşmez. 3 noktalı güvenli kilit sistemi sayesinde bebeğiniz büyüyesiye kadar onu ana kucağında oturtabilirsiniz. Eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Her Amaca Uygun

Çok amaçlı ana kucaklarından biridir. Bebeğiniz uyumak istediğinde bir yatağa dönüşür. Uyandıktan sonra, oyuncaklarıyla oynamak isterse ana kucağını oyun pozisyonuna çevirebilirsiniz. Bebeğinizin uyuduğu yerin üzerine oyuncak takabilirsiniz. Onlara bakarak güzelce uyur.

Taşıma Kolaylığı

Prego Elite imzalı ana kucağını istediğiniz zaman kolayca kaldırabilirsiniz. Ana kucağını kapattığınız zaman, oda içinde fazla yer kaplamaz. Ergonomik tasarımı, aileler tarafından satın alınma oranını arttırmaktadır.

Specification: Prego 4016 Elite Ana Kucağı Ana Kucağı

Marka

Ürün

,

Kullanıcı Grubu

Kullanım Zamanı

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Eksta Özellikler

, ,

Kullanılan Kemer Tipi

Çoklu Yatış Seçeneği

Yatış Pozisyonu Kademesi

Ağırlık kg

Renk Seçenekleri

, ,

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Prego 4016 Elite Ana Kucağı Ana Kucağı
Prego 4016 Elite Ana Kucağı Ana Kucağı

314

314

0

314

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare