Quinny Zapp X Portbebe

Add to compare

Ürün Detayları

Quinny Zapp X Lüks Portbebe

Yüksek Kadar Taşıma Kapasitesi

Üstün teknolojik yapısı sayesinde çocuklarınızın gelişimlerine her adımda eşlik edebilecek olan bu ürün, sahip olduğu başarılı taşıma kapasitesi ile sizlerin de gönlünü fethedecek olan bir üründür. Yüksek kiloya kadar taşıma olanağı bulunan ürünün dayanıklı yapısı sayesinde sizlere uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Farklı Noktalara Sabitlenen Emniyet Sistemi

Araç içinde meydana gelebilecek olan tüm sarsıntılara karşı çocuğunuzu koruyan bir yapıya sahiptir. Bu sayede farklı noktalara sabitlenen emniyet sistemi çocuklarınızın güven içerisinde seyahat etmesine imkan tanır.

Konforlu Kullanım

Sahip olduğu konforlu yapısıyla alanının en rahat ürünlerinden bir tanesidir. Bu sayede uzun yolculuklar çocuklarınız için işkence olmaktan çıkarak tam anlamıyla eğlence haline dönüşecektir. Geniş iç tasarımı sayesinde çocukların hareket alanlarını kısıtlamadan onlara başarılı bir kullanım imkanı sunar.

High Tech Teknolojisi

Sahip olduğu bu teknoloji ile sizlere güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Tutuşmaya ve yanmaya karşı dayanıklı olan yapısı sayesinde olası kazaların önüne geçer. Bu sayede çocuklarınız güven içinde tutulmuş olur.

Sağlıklı Materyal

Güvenlik testlerinin tamamını başarı ile tamamlamış olan bu ürün, sağlıklı materyallere sayesinde onların hiçbir şekilde zarar görmemesine imkan tanır. Bu sayede alanın en sağlıklı ürünlerinden bir tanesidir.

Hafif Tasarım

Son derece hafif yapısı sayesinde kilo ürün oranını tam olarak ayarlamaktadır. Bu sayede Çocuğunuz kilo alsa dahi taşımakta zorlamazsınız. Hafif tasarımı ile alanının en başarılı ürünlerinden birisi olarak gösterilen yapısı sayesinde sizlere konforlu bir kullanım imkanı sağlar.

Specification: Quinny Zapp X Portbebe

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

Kullanım Zamanı

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Eksta Özellikler

Ağırlık kg

Renk Seçenekleri

, ,

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Quinny Zapp X Portbebe
Quinny Zapp X Portbebe

SKU: OK5023 Category: Tags: ,
0

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare