Sema Baby Fistolu Portbebe

158

Add to compare

Ürün Detayları

Sema Baby Fistolu Lüx Yenidoğan Bebek Yatağı Portbebe

Çok Fonksiyonlu

Hem yatak olarak hem de taşıyıcı olarak kullanılabilen bu bebek yatağı ile birçok ihtiyacınızı birden karşılayabileceksiniz. Tek ürün ile birden fazla ihtiyacınızı karşılayabilmeniz size günlük hayatta pratik kullanım sağlayacaktır. Ayrıca ek ürün almanız gerekmeyeceği için ekonomik olarak kazançlı çıkacaksınız.

Şık Tasarım

Güpür ve dantel detaylara sahip olan bu bebek yatağı son derece şık bir görünüme sahiptir. Her yere götürebileceğiniz yatak ile şıklığı da taşımış olacaksınız. Krem renginde olan bu bebek yatağı bulunduğu ortama uyum sağlayacaktır.

Sıcak Tutar

Özel yapısı ile bebeğinizin her zaman sıcak kalmasını sağlayacaktır. Çocuğunuzu soğuktan koruyacak olan bu yatak ile çocuğunuzun hasta olma olasılığı azalacaktır.

Rahat Yatak

Özel bel desteğine sahip olduğu için bebeğinizin konforlu bir şekilde yatmasını sağlayacaktır. Bu yatak ile bebeğiniz çok daha uzun süre yatağında yatabilecek ve konforlu bir şekilde uyuyabilecektir.

Terletmez Kumaş

Bebeğinizi sıcak tutan bu yatak aynı zamanda terletmez bir kumaşa sahip olduğu için bebeğinizin terlemesine engel olacaktır. Çocuğunuzu ideal sıcaklıkta tutan bu yatağa güvenebilirsiniz.

Hafif Yapı

Her yere taşıyabileceğiniz bu yatak çok hafif bir yapıya sahiptir. Bu nedenle onu taşırken zorlanmayacaksınız pratik bir şekilde taşıyabileceksiniz. 0-6 ay arası çocukların kullanabileceği bir yataktır. Aynı zamanda prematüre bebekler için de kullanılabilir.

Specification: Sema Baby Fistolu Portbebe

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

Kullanım Zamanı

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Eksta Özellikler

Yükseklik cm

Genişlik cm

Derinlik cm

Renk Seçenekleri

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Sema Baby Fistolu Portbebe
Sema Baby Fistolu Portbebe

158

158

SKU: OK5513 Category: Tags: ,
0

158

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare