Sevi Bebe Lüks Oturaklı Kanguru

220

Add to compare

Ürün Detayları

Sevi Bebe Art 570 Lüks Oturaklı Kanguru

Güvenlik Sistemi

Kanguru ile bebeklerinizi taşıma sırasında tüm güvenlik önlemleri alınır. Güvenlik kemeri ile sabitleme işlemi yapılır ve bebeklerin düşmesi engellenir. Böylece dilediğiniz yere giderken bebeğinizi de yanınızda kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Temizlenebilir Özellik

Kanguru kirlendiği vakitte makinede yıkanabilir. Aynı zamanda bez ile de silme imkanı vardır. Zorlu yemek lekeleri bile çok kolay bir şekilde çıkar. Hijyen ortamının sağlanmasında sizlere zorluk çıkartmaz ve olabildiğince yardımcı olur.

Gezilerinizde Mutluluk

Bir yere seyahat etmek istediğinizde bebeğinizi nasıl götüreceğiniz konusundaki endişelerinizi kafanızdan atın. Kanguruyu sırtınıza takın ve bebeğinizi oturtun. Pratik bir taşıma şekli ile birlikte mutlu geziler tasarlayın.

Size Yük Olmaz

Bebeğinizi kanguru ile sırtınızda taşıdığınızda herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Sizin de eklem ve kas sisteminizi korur ve olası sakatlanmaların önüne geçer. Ayrıca bebeğin ağırlık dengesini ayarlar ve yük binmesini engeller.

Doğallıktan Yana

Kangurunun oluşumunda kullanılan pamuklar tamamen doğal yapıdan üretilmiştir. Sentetik bir madde içermez ve böylece bebeğinizin tenine değer. Kumaşa gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Terletme Yapmaz

Özellikle yaz aylarında kullanıldığında bebeklerin cildini terletmez ve olası tahrişin oluşmasını engeller. Konforlu ve sağlıklı bir deneyim sunan kanguru ile bebeklerinizin ciltleri her zaman serin ve ferah kalır. Bununla birlikte serinlik ile kendilerini daha huzurlu hissetme imkanını elde ederler.

Specification: Sevi Bebe Lüks Oturaklı Kanguru

Marka

Ürün

Kullanıcı Grubu

,

Kullanım Zamanı

,

Seçim Kriteri

Kullanıcı Ağırlığı kg

Eksta Özellikler

, , , , , ,

Renk Seçenekleri

Kullanıcıları soruları ve cevapları

There are no questions yet, be the first to ask something for this product.

Sevi Bebe Lüks Oturaklı Kanguru
Sevi Bebe Lüks Oturaklı Kanguru

220

220

SKU: OK5382 Category: Tags: ,
0

220

Add to compare
Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare