Hakkımızda

Neden Bebekplus

Siz bu alışverişi ilk defa yapıyor olabilirsiniz ama biz bütün Bebekplus üyeleri için yapıyoruz. 

Unutmayın!!  Satıcılar sizi mutsuz etmeyi göze alabilir ama 10.000 lerce üyesi olan bir topluluğu asla..

ÜRÜN SEÇİMİ

Çok fazla  üyesi olan bir topluluğuz ve bu sayede markalardan size özel indirimler alabiliyoruz..

Bütçeniz ne olursa olsun o bütçeye uygun, en kaliteli ürünü almanız için çalışıyoruz..

Aldığınız ürünü kullanırken sorun yaşarsanız, bunun giderilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Markaları üyelerimizin memnuniyeti konusunda puanlıyoruz. Unutmayın tek bir müşterinin memnuniyetsizliği markalar için umursanmayabilir fakat binlerce üyesi olan bir topluluğu memnuniyetsiz bırakmak markalar için ciddi bir ticari kayıptır..


ÜRÜN BİLGİSİ

Bebekplus ekibi olarak, yaklaşık 15 senedir bebek ürünlerini tanıyoruz ve  ürün yenilikleriyle  ilgili kendimizi sürekli güncel tutuyoruz.

Sitemizde ve sosyal medyamızda en iyi bebek arabasını, oto koltuğunu veya bebek odasını seçmenize olanak tanıyan çok sayıda ürün incelemesi ve rehberleri ücretsiz sunuyoruz.

Yaklaşık 10 yıl  bebek marketlerinde ve perakende devlerinde, bebek ürünlerinin satın alma ve satış departmanlarında çalıştık. Halen ekibimizde bu sektörde çalışan ekip üyelerimiz var.

Bu alışverişi yapmanız için size lazım olan bütün püf noktalarını, ürünlerin hem pozitif hemde negatif yönlerini tamamen objektif biçimde paylaşıyoruz

MÜŞTERİ DENEYİMİ

Her türlü sorunuzu yanıtlamaya hazır, bilgili bir ekibimiz var. Amacımız size mükemmel bebek arabasını, Oto Koltuğunu ve Bebek odasını sağlamaktır. 

Biz Kimiz?

Yasemin Karancı 

yasemin@www.bebekplus.com

Yasemin, 10 seneyi aşkın bir zaman Joker baby firmasında mağaza müdürü olarak anne ve babaların ihtiyaçlarını gözlemleme fırsatı buldu..

Daha sonraki yıllarda Satın alma ve Planlama departmanlarında yurtdışı fuarlarına katılarak global ölçekte firmaları gözlemleme şansı buldu.

Şu an 3 yaşındaki oğlu Yaman le aşk yaşıyor..

Uğur Türker

ugur@www.bebekplus.com

Uğur, bebek marketlerinde ve Türkiye’nin önde gelen perakende firmalarında 10 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Bu firmalarda Satın Alma ve Planlama departmanlarında çalıştı. Bu deneyimini anne ve babalar ile paylaşmak üzere bu sitenin kurulması konusunda ilk adımları attı..

Ayşe Sarı

ayse@www.bebekplus.com

Ayşe, Uzun yıllardır bebek marketlerinde ürün satışı konusunda destek vermekte.. İkiz çocukları olan Ayşe, bebek ürünleri konusunda sürekli güncellemekte.

YARDIM MI İHTİYACINIZ VAR?

Uzman ekibimiz sizin için burada!

Bize mail atmak ile uğraşmayın. Watsapp ile ulaşın.. Size en kısa sürede cevap verelim..

Bebek Plus
Logo
Compare items
  • Bebek Arabası (0)
  • Oto Koltuğu (0)
  • Kanguru (0)
  • Beşik (0)
  • Portbebe (0)
  • Salıncak (0)
  • Sallanan Sandalye (0)
Compare